MIOT P - 2013/2014Galeria szczeniąt z miotu 2013PRALINA z Kudłatym Ogonkiem

 16 grudnia 2013 w naszej hodowli urodziły się szczenięta berneńskiego psa pasterskiego. 

2 suczki i 1 piesek.


Matka:Champion Polski KLUSKA z Kudłatym Ogonkiem
Ojciec: Champion Polski OLIWIER Berneńskie Ranczo 

 

PYZA z Kudłatym Ogonkiem

Są to szczenięta ze skojarzenia naszej suczki, Championa Polski, KLUSKI z Kudłatym Ogonkiem i znakomitego psa, OLIWIERA Berneńskie Ranczo. OLIWIER to zdobywca wielu tytułów m.in Młodzieżowy Champion Polski i Champion Polski.

Matka, KLUSKA z Kudłatym Ogonkiem jest całkowicie wolna od dysplazji (HD/A), co potwierdzają odpowiednie wpisy dokonane w rodowodzie. KLUSKA ma też świetną psychikę, jest bardzo odważna i wesoła. Zdała oczywiście również testy psychiczne, wymagane dla berneńskich psów pasterskich przez Związek Kynologiczny w Polsce.

Champion Polski KLUSKA z Kudłatym Ogonkiem

PRECEL z Kudłatym Ogonkiem


Ojciec, OLIWIER Berneńskie Ranczo jest również całkowicie wolny od dysplazji (HD/A), co potwierdzają odpowiednie wpisy dokonane w rodowodzie. Zdał również testy psychiczne, wymagane dla berneńskich psów pasterskich. 

Champion Polski OLIWIER Berneńskie Ranczo

Nasza hodowla, to hodowla domowa, znaczy to tyle, że nasze psy żyją z nami w domu, a nie w kojcach. Mają cały dzień kontakt z człowiekiem i wieloma aspektami życia ludzkiego. Ma to ogromny, pozytywny, wpływ na ich psychikę. Są dobrze zsocjalizowane, wesołe, niczego się nie boją, lubią ludzi i inne zwierzęta.

  

 

 

 


Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt.

Szczenięta - berneński pies pasterski - hodowla z Kudłatym Ogonkiem.