Mamy szczenięta - Berneński Pies Pasterski 

urodzone 24 czerwca 2018 

Zapraszamy do rezerwacji 

Witamy na naszej stronie 

Kilka słów o nas i naszych psach. Jesteśmy  członkami Związku Kynologicznego w Polsce i nasze psy są zarejestrowane w oddziale poznańskim Związku. Założyliśmy hodowlę w roku 2008, ale właścicielami psów rasowych jesteśmy od dawna. Hodujemy dwie rasy:

INKA Visenna - Champion Polski

Berneński pies pasterski 

Owczarek podhalański 

Psy były z nami od zawsze, czasem rasowe, czasem kundelki. Kilka lat temu postanowiliśmy zająć się hodowlą psów rasowych – dużych i kudłatych. Dlatego też, znalazły u nas dom dwie wspaniałe suki. Najpierw pojawiła się ULTRA – wesoły berneńczyk, a po czterech miesiącach dołączyła, równie kudłata, ORAWA – dostojna podhalanka.

Teraz mieszka z nami już 6 suczek; 4 berneńki ULTRA, KLUSKA, MORELA i PYZA oraz 2 podhalanki - ORAWA i INKA.

Champion Polski KLUSKA z Kudłatym Ogonkiem

Nasza hodowla, to hodowla domowa, znaczy to tyle, że nasze psy żyją z nami w domu, a nie w kojcach. Mają cały dzień kontakt z człowiekiem i wieloma apektami życia ludzkiego. Ma to ogromny, pozytywny, wpływ na ich psychikę. Są dobrze zsocjalizowane, wesołe, niczego się nie boją, lubią ludzi i inne zwierzęta. 

Można się z nami kontaktować, również w sprawie zamawiania szczeniąt, pod numerem telefonu 605-676-123.  Zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem: hodowla@kudlatyogonek.pl.

 

Marcin Koszembar i Katarzyna Grabia

Asystenci Kynologiczni